Ławostoły i stoliki do różnych pomieszczeń

Ławki i stoły drewniane można wykorzystać na wiele sposobów

Drewniane ławki i stoły to uniwersalne meble, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Ławki mogą być używane w wielu różnych pomieszczeniach w domu, w tym w sypialni, łazience i kuchni. Stoły mogą być również używane jako stoły boczne lub elementy akcentujące. Mogą one również działać jako stoliki kawowe, jeśli chcesz dodać trochę więcej wygody do swojego salonu!

Wszystko zależy od komfortu

Jeśli chodzi o znalezienie idealnego stolika, to ławostoły są uniwersalnym rozwiązaniem. Najważniejszą rzeczą do rozważenia jest to, czego od niego oczekujesz. Zakładamy, że chcesz mieć możliwość siedzenia przy nim, spożywania posiłków i świętowania. Czy masz dzieci? Czy w Twoim domu są jakieś zwierzęta? Jak wygląda twój budżet i czy ogranicza to, jaki rodzaj mebli możesz kupić? Są to wszystkie pytania, na które należy odpowiedzieć przed dokonaniem zakupu, aby kiedy znajdziesz coś niedrogiego i funkcjonalnego, nie ma wątpliwości, czy będzie to działać dla twojego domu.

Ławka z drewna dla wygody

Ławki są świetnym sposobem na dodanie dodatkowego miejsca do siedzenia przy stołach jadalnych, a także zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania w razie potrzeby. Ławka może być używana w wejściach, przedsionkach lub innych miejscach, gdzie dodatkowe siedzenie jest pożądane. Mogą być również wykorzystywane w czasie kolacji, gdy masz gości i potrzebują więcej miejsc!

Ławostoły do salonu

Oprócz pełnienia funkcji ławy, ławastół może pełnić rolę stolika kawowego, stołu jadalnego i stołka. Można go również wykorzystać jako atrakcyjny schowek, który dodaje wizualnego efektu Twojego domu.

Niski stół

Niski stolik lub ława, to ten, który jest nisko przy ziemi, zwykle o wysokości od 18 do 24 cali. Niskie stoliki są doskonałe do spożywania posiłków, jako stoliki kawowe lub stoliki boczne, a także mogą być używane jako konsole – mały mebel do podtrzymywania lampy stojącej na jednym końcu i miejsce do wyświetlania przedmiotów na górze. Stół konsolowy często ma bardziej ozdobne nogi niż inne rodzaje niskich stolików, ponieważ muszą one podtrzymywać cięższe przedmioty, takie jak lampy i dekoracyjne wazony.

 

Drewniana ława do siedzenia

Stolik kawowy to długie, wąskie siedzisko. Ławka jest długim, wąskim siedziskiem, ale może być również wystarczająco niska, aby usiąść na niej podczas jedzenia przy stole piknikowym lub ławce w parku. Siedzenia na ławce są często spotykane w restauracjach i kawiarniach, gdzie stanowią świetne miejsca do oczekiwania na posiłek lub kawę z przyjaciółmi.

Drewniane ławostoły pasujące do wystroju

Twój dom musi spełniać różne funkcje i dostosować się do Twojego trybu życia. Meble z drewna, takie jak ławostoły czy ławy ułatwią Ci codzienne zadania:

  • Wizyty gości
  • Zabawę z dziećmi
  • Wspólne posiłki
  • Prace biurowe

Znajdź coś dla siebie spośród drewnianych mebli z naszego sklepu internetowego!