Slow wedding

 

Twój ślub to przede wszystkim Ty, Twój partner i Twoi bliscy. Nie musicie wybierać z ograniczonego wachlarza opcji, odrzucać jednego pomysłu tylko dlatego, że jest inny lub iść na kompromis tylko dlatego, że coś innego jest kultowe, slow wedding pozwala Wam stworzyć dzień ślubu, o którym zawsze marzyliście, bez żadnych ograniczeń!

Wasz wyjątkowy dzień

Powolne wesela polegają na celebrowaniu Waszej miłości i związku dwojga ludzi w sposób, który jest dla Was znaczący. Jeśli chcecie, aby Wasz ślub był wyrazem Waszego osobistego stylu, slow wedding pozwoli Wam stworzyć wyjątkowy dzień, który odzwierciedli to, kim jesteście jako osoby i jako para. Jeśli chodzi o planowanie ślubu, ważne jest, aby poświęcić czas na rozważenie wszystkich opcji. Powolny ślub pozwala Ci i twojemu partnerowi zrobić właśnie to, dając szansę naprawdę usiąść razem i omówić, jaki rodzaj dnia chcesz mieć.

Nowa filozofia

Slow wedding to ruch, który zachęca narzeczonych do zwolnienia tempa, bycia uważnym i stworzenia znaczącego, autentycznego dnia ślubu, który odzwierciedla ich wartości i pasje. Chodzi o to, aby poświęcić czas na słuchanie swojej intuicji i stworzenie uroczystości, która jest naprawdę wyjątkowa dla Ciebie. Slow wedding to przede wszystkim Ty, Twój partner i Twoi najbliżsi. Nie musicie wybierać z ograniczonego wachlarza opcji, odrzucać jednego pomysłu tylko dlatego, że jest inny lub iść na kompromis tylko dlatego, że coś innego jest ikoniczne Slow wedding to wyjątkowe święto Waszej miłości i oddania sobie nawzajem, to wszystko dla Was, Waszego partnera i Waszych bliskich. Nie musicie wybierać z ograniczonego wachlarza opcji, odrzucać jednego pomysłu tylko dlatego, że jest inny lub iść na kompromis tylko dlatego, że coś innego jest kultowe.

Samowolka organizacyjna

Nie ma żadnych zasad ani przepisów. Chodzi o stworzenie dnia, który jest wyjątkowy dla Ciebie i Twoich bliskich, może to być wszystko od małego spotkania przyjaciół i rodziny w domu do wyszukanej uroczystości z setkami gości. Nie musisz być tradycyjny lub nowoczesny, formalny lub nieformalny. Możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl i cieszyć się każdą chwilą swojego wyjątkowego dnia. Na weselu Slow możecie robić, co chcecie. Ty tu rządzisz! Twoi goście pokochają fakt, że wiedzą, co będzie dalej i będą mogli się zrelaksować i bawić, wiedząc, że nie będzie żadnych niespodzianek. Możesz mieć ślub, który jest tak wyjątkowy, jak ty. Nie musisz być tradycyjny lub nowoczesny, formalny lub nieformalny. Możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl i cieszyć się każdą chwilą swojego wyjątkowego dnia.