Producent hal magazynowych — różne konstrukcje: Hale magazynowe

Projektujemy i dostarczamy niestandardowe konstrukcje stalowe zarówno dla małych firm rodzinnych, jak i dużych korporacji. Skupiamy się przede wszystkim na jakości naszych produktów, jak również na pełnej satysfakcji naszych klientów.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe, które oferuje producent hal magazynowych, zbudowane są z najwyższej jakości trwałych materiałów. Występują w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i zastosowań:

  1. Budynki rolnicze
  2. Wiaty na maszyny rolnicze (stodoły)
  3. Silosy rolnicze
  4. Magazyny rolnicze (silosy)
  5. Garaże samochodowe

Konstrukcja metalowa

Konstrukcja metalowa to rodzaj konstrukcji, w której podstawowa konstrukcja nośna wykonana jest z metalu. Producenci hal magazynowych często wykorzystują metale w codziennej produkcji. Taki szkielet budowli jest używany do budowy budynków, mostów i innych konstrukcji. W tej metodzie materiały takie jak stal i żelbeton są używane jako podstawowe elementy.

Budownictwo halowe

Dostarczyliśmy konstrukcję stalową oraz halę o konstrukcji metalowej, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach, takich jak budownictwo halowe. Wykonaliśmy budynki o wielu różnych formach jak magazyn, hala montażowa czy hala produkcyjna.

Hale produkcyjne służą do produkcji, montażu i magazynowania towarów. Hale magazynowe są zazwyczaj budowane w dużych ilościach.

Hale montażowe

Hale montażowe służą do montażu części, narzędzi i materiałów. Jest ona miejscem, w którym podzespoły lub małe części mogą być składane w większe jednostki. W procesie tym wykrywane są wadliwe części lub zespoły i usuwane z linii produkcyjnej.

Hale montażowe nie są używane tylko dla dużych linii produkcyjnych, ale także dla małych grup maszyn, które pracują razem nad jednym produktem.

Producent hal magazynowych — portalowe konstrukcje

Portalowe konstrukcje stalowe są najbardziej rozpowszechnionym typem budynku przemysłowego. Zostały one po raz pierwszy zbudowane pod koniec XIX wieku i są używane od ponad 100 lat. Stalowe budynki portalowe są wykorzystywane w dużych budynkach przemysłowych, takich jak magazyny i fabryki. Stalowe budynki portalowe mają mocną ramę, która jest wspierana przez filary rozciągające się od ziemi do dachu. Filary te pomagają utrzymać ciężar sprzętu i materiałów wewnątrz tych budynków, dzięki czemu można je bez problemu budować na nierównym terenie lub w pobliżu ruchliwych ulic. Producent hal magazynowych wykorzystuje portalowe konstrukcje, które potem montuje.